Zayıf Gösteren Gelinlik Modelleri

Bayanların en kilolusundan en zayıfına kadar, her gelin düğünde gelinliğiyle ince ve uzun görünmek ister. Bölgesel problemleri ve kiloları saklayıp ince, uzun gözükmek gelinlik modeliyle doğrudan alâkalıdır.

Zayıf Görünmek İçin Hangi Gelinlik Modelleri Tercih Edilmelidir?

Öncelikle sorunlu bölgenin tespit edilmesi ve ona göre model seçimi yapılması daha uygundur. Belin ince görünmesi için drapeli ve “A” kesim gelinlik modelleri tercih edilmelidir. Kısa boylu gelinler için, baştan aşağı dantel ve “A” kesim olması daha uzun boylu görünmesini sağlayabilir. Basen kamufle edilmek isteniyorsa kesinlikle prenses modeller tercih edilmelidir. Eğer karın bölgesi saklanmak isteniyorsa da drape ve sırt kısmından çapraz askılarla toparlanabilir. Kilolu bayanların tercih edeceği gelinlik modeli kesinlikle “V” kesimdir. Omuzdan dikey kesimli, eteği fazla kabarık olmayan ve modeller birkaç beden küçük göstermektedir.

Gelinlik Konusunda Bilinmesi Gerekenler Nelerdir? 

Straplez gelinlik bayanları olduğundan daha zayıf gösterir En önemli madde ise gelinliğin, kişinin bedenine uymasıdır. Bir beden büyük gelinlik tercih edilmekle kilolar saklanmaz ve hatta daha da gün yüzüne çıkar.

 

Yorum Yapın

comments