Vintage Oturma Odası Dekorasyonu

Ev dekorasyonu yaparken kişilerin kendi zevklerine göre yararlanabilecekleri çok fazla çeşit vardır. Evlerini yenileyenler veya yeni bir ev dekore edenler bazı modellere göre düzenleme yaparlar. Ev sahipleri zevkleri doğrultusunda hareket ederler. Birçok ev dekorasyon çeşidi vardır. Bunlardan bazıları klasik, modern, country ve vintagedir. Bunlar en çok tercih edilen dekorasyon çeşitleridir.

vintage dekorasyon (3)

Vintage Dekorasyon Nedir?

Bir dekorasyon çeşidi olan vintage pastel tonların bir arada kullanılması ile oluşturmaktadır. Eskitilmiş eşyaların veya eski modellerin çok fazla kullanıldığı bu dekorasyon örneğinde mobilyalar genellikle kahverengi tonlarındadır. Ağaç detaylar çok fazla kullanılmaktadır. Bunun dışında doğal bir hava katacak ağaç dalları veya ağaç aksesuarlarda kullanılmaktadır.

Vintage Oturma Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Oturma odası ev sahiplerinin en çok vakit geçirdikleri mekândır. Bu sebeple hem kişilerin zevkine uygun olması hem de rahat olması son derece önemlidir. Oturma odaları için vintage son derece uygundur. Koltuklar genellikle açık renkte ve mobilyalar ise kahverengi tonlarındadır. Kullanılan eşyalar genellikle eskitilmiştir.

Yorum Yapın

comments

İLK YORUM YAPAN SEN OL

YORUMUNU YAP