Tırnaklar Nasıl Daha Uzun Görünür?

Bayanların açısından çok önemlidir tırnak bakımı ve uzunluğu. Yapılan istatistiklere göre erkeklerin en dikkat ettiği noktalardan birisi el ve tırnaklardır. Tırnak kısalığının en temel nedeni tırnak yemektir. Tırnak yenmesi hem sağlık açısından, hem de görüntü olarak çirkinliğin önüne geçilmesi için tırnakların kesinlikle yenilmemesi lazımdır.

Tırnakları Olduğundan Uzun Göstermenin Yolları Nelerdir?

Tırnağın uzunluğu en çok da parmak yapısına bağlıdır. Uzun ve geniş tırnaklar kısa olmasa da kısaymış gibi gözükür. Ufak hileler yaparak olduğundan daha uzun gösterilebilir. Öncelikle tırnak cilası kullanmak, tırnakların kesinlikle uzun görünmesini sağlar. İkinci kural ise oje tırnakların ortasına sürülerek kenarlarının boş bırakılmasıdır. Ojeyle bir diğer yapılabilecek bir diğer yöntem ise tırnakların üstten başlayarak yarısına kadar özellikle fosforlu renk ojeler sürülür. Yani kalın french gibi duran bu görüntü tırnakları olabildiğince uzun gösterir. Tırnakların Uzun Gösterilmesi Açısından Bilinmesi Gerekenler

Tırnak etlerinin kesilmesi, tırnak şeklini tam olarak ortaya çıkarır. O yüzden tırnak etlerinin kesilmemesi gerekir. Koyu renk ojeler çoğu zaman tırnakları uzun gösterir. Ama her şeyden önce tırnak bakımı yapılmazsa, tırnaklar güçsüzleşip kırılır ve hiçbir şekilde uzun gösterilemez.

Yorum Yapın

comments