Siyah Abiye Modelleri Ve Kombinleri

Her aksesuara, her kombine uyumlu ve bir o kadar da yakışan renk olan siyah rengiyle, hem özel bir günde hem de günlük kombinler ile yeterince şık olmak mümkün.                                                                                              Siyah Abiye İle Hangi Model Ve Hangi Renk Çantalar Tercih Edilebilir?

Siyah abiye, özel günlerde tercih edildiği ve günlük yaşamda tercih edilemeyeceği için klasik çantalar tercih edilmelidir. Özellikle portföy çanta ile çok uyum sağlayan bu modellere gelinecek olursa; deri, süet, rugan, palet gibi çok çeşitli modeller mevcuttur. Portföy dışında elde tutmalı küçük, mini çantalarda çok farklı ve kombinler de çok uyumlu oluyor. Tercih edilecek renkler ile iddialı olmak isteniyorsa; kırmızı, mavi ve tonları, açık yeşil ve tonları siyah elbiseyi patlatmak için kullanılabilir.

Siyah Abiye İle Nasıl Takılar Tercih Edilebilir?

Eğer abiye taşlı ise daha sade taşsız takılar tercih edilmelidir. Elbise taşsız ise daha taş detaylı olunan takılar kullanılabilir. Bunun nedeni ise bir yandan iddialı olunurken, bir yandan da doğallığı sağlamak içindir.

Yorum Yapın

comments