Sima Şerafettinova Neden Diskalifiye Oldu?

Sima Şerafettinova ‘İşte Benim Stilim’ eleme gecesi gününde yarışmaya çıkmayınca ortalık karıştı. Sima Şerafettinova ‘ben ayrıldım’ derken, İşte Benim Stilim sunucusu Öykü Serter ‘Yapım ekibi diskalifiye etti’ diyerek olayı duyurdu.

Peki hangisi gerçek? Sima Şerafettinova diskalifiye mi oldu yoksa kendisi mi bıraktı? Olayın perde arkasına ilişkin Sima Şerafettinova, Instagram hesabından olay açıklamalar yaptı ve İşte Benim Stilim yarışmasının yapımcılarını suçları.

Sima Şerafettinova yarışmadan kovulduğu iddialarını yalanladı ve şunları yazdı;
“O yarışmada diskalifiye olunacak ve kovulacak son kişi olduğumu herkes biliyordu. Herkes orda beni nasıl rakip gördüğünüde. Ve de kovulsam öyle saçma sapan bir uydurmadan kovulacağım gerçekten çok komik. Ve eger ben diskalifiye olsaydım yada kovulsaydım bunun için Perşembe degil her sezon olduğu gibi eleme gecesinde çıkarırlardı beni 🙂 Kendim cuma çekimi günü çekime girmekten vazgeçtim.

Sima Şerafettinova, İşte Benim Stilim’de kendisinin birinci olacağının ortaya çıktığını öne sürerek bir diğer yarışmacı Sinem ile ilgili şu imalarda bulundu;

‘İnanın orda halk oylamasında o yarışmada birinci olacak isim herhalde en çok hayranı, takipçisi olan kişi olacaktı, yani bunun için Sinem’i degil beni göndermeleri lazım olurdu. Sinem’den ne az ne çok iki kat fazla hayran kitlem var ve ne kadar emek verdiğimi herkes görüyordu.’

‘Yarışmacılardan biri kafama ayakkabı attı ve kimsenin umrunda bile olmadı. Ayakkabı kafama değmese de o kıza karşı kimse birsey demedi, hatta bana karşı korundu ve o ayakkabıyı attığı sırada ben ona hakaret ettim, tabi birisi sizin ailenizi aşağılasa ayakkabı atsa hakaret edersiniz. Demek ki o ayakkabı benim kafamı yarsaydı kimse umursamıycaktı. Sima küçük zaten 2 güne unutur. Kendimi tehlike ortamında bulunduramadıgım için, babam ekiple konuştu ve “biz sorumlu değiliz” dediler. Bende öyle insanlardan herşey beklediğim için bi tv programı için değmez deyip herşeye rest çektim ..”

Yorum Yapın

comments