Sevgilim Beni Aldatıyor mu?

Erkek ve kadın ilişkilerinde güvenin önemi son derece büyüktür. Güven olmayan ilişki sağlam kalmaz ve düzgün ilerleyemez. Bir süre sonra çatırdamaya başlar ve daha sonra maalesef biter. Aldatılmak hem kadınların hem de erkeklerin son derece korktuğu ve tahammül edemediği bir durumdur. Fakat her daim sevgilim beni aldatıyor mu diye düşünülürse bir süre sonra bu sinir sistemini bozan bir durum haline gelebilir. Sevgilinizin sizi aldatıp aldatmadığını birkaç püf nokta ile anlamanız mümkündür.

Sevgilinizin Sizi Aldattığını Nereden Anlarsınız?

Öncelikle sosyal medyanın son derece hayatımızda olmasından yararlanabilirsiniz. Sevgilinizin takip ettiği kişilere bakıp tanımadığınız kişileri araştırabilirsiniz. Bunun dışında sevgilinizin beğendiği sayfaları veya kişileri de takip edebilirsiniz.

Sevgilinizin sizi aldattığını öğrenmek için bir diğer yöntem olarak, aradığınız zaman sizinle nasıl konuştuğuna veya dışarıda gezerken şüpheli görünüp görünmediğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Mesela, sizinle el ele yürümek istemeyebilir. Bazı yerlerde aranıza mesafe koyarak yürüyebilir. Sevgilinizin hareketlerine dikkat etmeniz gerekir.

Peki sevgiliniz sizden telefonunu saklıyor mu? Telefonundan uzaklaşması gerektiğinde telefonu nasıl bırakıyor?

En önemli uyarıcı telefonunu saklayıp saklamamasıdır. Eğer telefonunun şifresini sizden gizliyor ve sizinle beraberken telefonunu masaya ekranı ters gelecek bir şekilde koyuyorsa o zaman şüpheleneceğiniz bir durum olabilir.

Son olarak bayanlar, aniden aşırı ilgi ve sevgi gösterme durumları var ki, bu durum her zaman için erkeklerin aldattığını göstermez.

Yorum Yapın

comments