Şekilli Oje Sürme Yöntemleri

Şekilli ojeler önceleri sadece özel günlere özgü bir moda gibi algılansa da, son zamanlarda şıklığından ödün vermeyen bayanlar bu şıklıklarına tırnak güzelliklerini de eklemektedir. Giyilen kıyafete göre tırnakların şekillendirilmesi tam anlamıyla uyumlu kombin yapmayı sağlamaktadır. Tırnakların çekici görünmesini sağlayan şekillerin yanı sıra oldukça cici ve sevimli görünen şekillerle tırnakları süslemek de mümkündür. Bunun için rengarenk ojelere ve birkaç kalıba ihtiyaç vardır.

Değişik Şekilli Oje Sürme Teknikleri

Tırnaklarında sıradanlıktan sıkılan bayanların zevkine hitap eden şekilli oje sürme yöntemleri, basit anlatım videoları ve resimli anlatımlar sayesinde dileyen herkes şekilli oje sürebilmektedir. Her bayanın kendi tarzını yansıtabileceği şekiller sayesinde bayanlar kendi zevklerini tırnakları üzerinde görebilmenin mutluluğunu yaşayabilmektedir.

Sürülen şekilli ojenin istenilen düzgünlükte olması için acele etmeden önceki sürülen ojenin kurumasını bekledikten sonra bir sonraki renge geçmek gerekiyor. Diğer yandan ilk kez şekilli oje deneyecek olanların verilen sıralama ve tekniklere dikkat ederek oldukça şık ve düzgün tırnaklarla görsel şölen oluşturulabilir.

 

Yorum Yapın

comments