Makyaj ile Elmacık Kemikleri Nasıl Belirginleştirilir?

Kemikli bir yüze sahip olmak kişilerin olduğundan daha zayıf gözükmesini sağlar. Bu sebeple hemen hemen her bayan elmacık kemiklerin belirgin olmasını ister. Bunu doğal yollar elde edemeyen kişiler makyaj hileleri ile istedikleri sonucu yakalamak isterler. Bunun için ufak bir araştırma yapılması yeterli olacaktır. Öncelikle kullanılan malzemelerin kalitesine dikkat edilmelidir. Daha sonra ise teknikleri doğru uygulamak gerekmektedir.

Elmacık Kemiklerini Ön Plana Çıkarmak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Elmacık kemiklerini ön plana çıkarmak ve kemikli bir yüze sahip gibi gözükmek isteyen bayanlar kemiklerin biraz altına yüz teninden iki ton koyu fondöten uygulanması elmacık kemiklerinin ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Bunun dışında kemiklerin üstüne aydınlatıcı kullanılası son derece güzel bir sonuç alınmasını sağlayacaktır.

Bunun dışında doğru bir şekilde uygulanan allık da elmacık kemiklerinin ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Bunun için kişinin kendi için uygun ve doğru olan tonu bulması gerekmektedir. elbette yapılan genel makyaj ile de uyumlu bir allık seçilmelidir.

Yorum Yapın

comments