LCW 2016 Elbise Modelleri

Bayan, çocuk ve bay giyim firması olan LC Waikiki, farklı tasarımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. LCW markası, uygun fiyatları ile de müşterilerinin ilgisini toplamaktadır. Hem yaz hem de kış kreasyonları büyük yankı uyandırmaktadır.

Kadın ve çocuk bölümü herkes tarafından çok beğenilmektedir. Bunun dışında aksesuar, ayakkabı ve çanta bölümü de bulunmaktadır. Ayrıca genç kız ve erkekler için de kıyafet modelleri vardır.

lcw çocuk modası

Bayan Elbise Modelleri

LCW 2016 yılında bayan elbise modelleri ile dikkat çekmektedir. Her sene olduğu gibi bu sene de bayanla için rengârenk ve canlı elbise modelleri tasarlayan LCW hanımların hem rahat olmalarına hem de şık gözükmelerine olanak sağlamaktadır.

Tasarımlarını genellikle hanımların rahatlığını düşünerek tasarlayan LCW 2016 yılında elbise modellerini genellikle diz boyunda tasarlamıştır.

Çiçekli kumaşların oldukça rastlandığı 2016 yılında LCW tercihini hem çiçekli hem de geometrik desenli kumaşlardan yana kullanmıştır.

Hamile bayanları da unutmayan ünlü firma bebek bekleyen hanımlar için hem çok sevimli hem de çok kullanışlı modeller tasarlamış ve bunları hayata geçirmiştir.

Yorum Yapın

comments