Konsere Giderken Ne Giyilir?

Değişen mevsimler ile beraber konser sezonu da açılıyor. 

Konsere giderken ne giyilir? Nasıl Rahat edilir? İlgi nasıl çekilir?

Öncelikle gideceğiniz konserin ne tür müzik olduğu belli olması gerek. Klasik müzik konserine yırtık kot pantolon pek uyumlu olmaz.

Özellikle çok parçalı kombinlerin, değişik eldiven ve rengarenk ayakkabıları görebileceğiniz yer rock konseridir. Rock konserine nasıl gidilir? Ne giyilir?

DRYlookbookPHOTO

Rock konserine giderken siyah, mor, turuncu, sarı gibi uç renkleri tercih etmeniz farklılık yaratacaktır. Deri bir dar pantolon ve üzerinine yırtık desenli uç renklerdeki bir dar body deri yarım eldivenler ve asker botları ile tamamlayıcı olur. Ancak mevsim gereği yaz ise mini şort ve salaş bir tişört kombini de yapabilirsiniz. Çıplaklık çok fazla olmamalı dozunda olmalı.

Pop Müzik Konserine giderken ne giyilir?

eedcc7e98d410b05b0f3ff1a14176e3f

Pop müzik konseri denildiğinde genellikle hoplamalı zıplamalı şarkılar akla gelir ve bu nedenle en başta dikkat edilmesi gereken şey ayakkabılardır. Ayakkabılar kesinlikle converse tarzı veya spor ayakkabı seçilmeli. Burnu açık ayakkabılar parmaklarınızın ezilmesine neden olabilir. Rahatlıkla dans edeceğiniz. Terlediğinizde terinizi belli etmeyecek kıyafetler seçmelisiniz. Naylon, polyester kumaşlar değil %100 pamuklu kıyafetler giymelisiniz. Ter kokusunu önleyemezsiniz yoksa. Tamamlayıcı aksesuar olarak konseri olan sanatçının sürekli kullandığı bir şapka eldiven veya aksesuarı tercih edebilirsiniz.

 

Yorum Yapın

comments