Koç Burcu Kadınının Genel Özellikleri ve Aşk Hayatı

21 mart ve 20 nisan tarihleri arasında doğan insanlar Koç Burcu’nda yer alırlar.

Koç burcu kadınları oldukça akıllı kişilikleriyle bilinirler. Dışa dönük bir yapılarının bulunmasının yanında arkadaşlarına da fazlasıyla önem verirler. Koç burcu kadınlar sürekli ve her kesimce beğenilmek ister. Buna karşın özgüvenleri gelişmiş değildir. Koç burcu kadınların etrafında her zaman çok fazla kişi olur. Bundan çekinmeyerek düşüncesini aklına gelir gelmez söyler. Koç burcu kadınları biraz asidir.

Asi oldukları kadar şüpheci de olabilen koç burcu kadınları, herkese kolay kolay güvenmez. Kimi zaman bencil olabilirler. Fakat koç burcu kadınları kesinlikle tuttuğunu koparır. Bir şeyi istiyorsa o mutlaka onun olur.

Koç Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Koç burcu kadınının tuttuğunu koparan özelliği aşk hayatına da yansır. Koç burcu kadınları kıskançtır. Sevdiği insanı sürekli kıskanır ve o insanı hiç kimseyle ve hiçbir şeyle paylaşamaz. Koç burcu kadını bunların yanında özgürlüğüne düşkün özelliğiyle de bilinir. Bu yüzden bir erkeğe ancak hayatındaki son erkek olduğunu düşünürse bağlılık gösterir. Fakat koç burcu kadını aşık olursa, aşık olduğu insan için her şeyi yapar.

Yorum Yapın

comments