Kırmızı Oje Nasıl Çıkarılır?

Son zamanlar oje kullanımı, çeşitlenen tasarımlarıyla beraber son derece yaygınlaştı. Birçok farklı modelde sürülebilen bu ojeler artık sanat boyutuna geldi. Tırnaklara resim bile çizilebilmektedir. Bu kadar yaygınlaşan bir şeyin nasıl çıkacağı ve nasıl kolaylıkla çıkabileceği bayanların tartıştığı ve çözüm bulmaya çalıştığı yollardan bir tanesidir.  Bayanların en çok tercih ettikleri oje rengi kırmızıdır. Hemen hemen her bayanın evinde kırmızı renk oje bulunmaktadır. Fakat kırmızı renk oje de en zor çıkan ojeler arasındadır.

Kırmızı Oje Nasıl Çıkarılır?

Kırmızı oje çıkarmak için birçok yol vardır. Bu yolların hemen hemen hepsi aseton ve pamuk kullanarak yapılmaktadır. Oje çıkarmak için pamuktan başka bir şey genellikle tercih edilmez. Peçete özellikle kırmızı oje çıkarılırken tercih edilmemelidir.

Kırmızı ojenin çıkarılması için en doğru yol pamuğa bir miktar aseton döküldükten sonra ojeli tırnağın üzerinde 20 saniye kadar bekletildikten sonra yavaşça aşağıya doğru çekin. Bu olay hem tırnağın temizlenmesi hem de içerisinde kimyasal bulunan maddenin vücut ile temas etmemesi için en doğru yoldur. Kesinlikle sağa sola çekmeyin ki oje tırnak etlerinize bulaşıp daha kötü bir görünüm vermesin.

Yorum Yapın

comments