Kazıtılmış Bayan Saç Modelleri

 

Son zamanlarda televizyon programlarında ve yarışmalarda çok sık görünen kazıtma saç modelleri gençler arasında aşırı popüler durunda diyebiliriz. İlk aklıma gelen isimler olarak ütopyada yarışan ve şu anda İşte Benim Stilim adlı yarışmada boy gösteren Meral ve Poyraz Karayel dizisinde Poyraz’ın kardeşi olarak dizideki adıyla Meltem karakterinin kullanmış olduğu kazıtılmış saç modelleri diyebiliriz.

Uzun saç modellerinde yandan kazıtılmış saçlar ne kadar karizmatik ve ilgi çekici dursa bile sürekli kesim yapılması gereken ve fazla model seçeneği olmayan saç tarzıdır. 

Kısa saçlı bayanlarda kullanış açısından kolaylığı ile ön plana çıkıyor ve fazla bir bakım gerektirmiyor. Saç kesimini yandan kazıtmalı bayan saç modeli olarak yaptıracak bayanlar iki kez düşünmelidir eğer düz ve klasik bir tarzınız var ise kıyafetlerinizle uyuşmayan bir saç modelini kullanmak tarzdan çok komik durumları getirecektir.

dhdfhd

pink-lips

attends the 2015 G'Day USA GALA featuring the AACTA International Awards presented by QANTAS at Hollywood Palladium on January 31, 2015 in Los Angeles, California.

 

TopShavedHairstylesForWomen

Yorum Yapın

comments