İkizler Burcu Erkeği Nasıl Sevgili Olur?

Yerinde duramayan, içi içine sağmayan, neşeli, çok pozitiftir ikizler. Bir yandan da huysuz, sinirli, değişken huyları vardır.

İkizler Burcu Erkeği Sevgiliyken Nasıldır?

Azıcık çapkın, fazla güvenilir olmayan ikizler erkeği, sevmez, bağlanmaz ama tutulduğunda ise artık imkânı yok bırakamaz. Sevdiğinde de karşı cinse, fark ettiği eksi özelliklerini ifade edemez. Çünkü artık ikizler erkeği duygusal yaşamaya başlar hayatı. ‘Ne olursan ol yine gel’ sözü ikizler için söylenmiş olabilir. Ne olursa olsun kimseden nefret edemez ikizler, kin gütmez asla ama sinirlendiğinde de gözü hiç bir şey görmez. Kafasına göre takılmayı seven ikizler erkeği, sahiplenmeye ve kıskançlıklara hiç gelemez. Genelde kendi kafasına ve ruh haline göre çakır keyif takılmayı sever. Etrafı zaten yeterince kalabalıktır. Karşı cins hâlâ tartışmalarını düşünürken, ikizler burcu çoktan unutmuştur bile.

İkizler Erkeğinin İlişkide Tahammül Edemediği Şeyler Nelerdir?

İkizler burcu erkeğinin yapmacıklığa asla tahammülü yoktur. O her şeyin doğalını sever. Kadının bile… En can alıcı nokta ise kısıtlamaktır. İkizler burcu kısıtlandığını anladığı an tabanlara kuvvet, daha da bulabilene aşk olsun. İkizler burcu erkeğini serbest bırakmalı. Eğer bu kural uygulanırsa ikizler erkeği karşı cinse kendi ayağıyla gidecektir.

Yorum Yapın

comments