Hilmicem ve Begüm Sevgili Mi?

Survivor All Star yarışmasında gönüllüler takımında yarışan ve hala mücadeleye devam eden iki iyi yarışmacı Hilmicem ve Begüm sosyal medya üzerinde gençler tarafından birbirlerine çok yakıştırılan ve ada hayatında da samimi arkadaşlar.

Sosyal medyada bü tür yakıştırmaların Merve A. ve Anıl arasında da yapıldığını görebilirsiniz. Fan kitleleri bazen yarışma izlediklerini unutup dizi veya film izler gibi bu tür yakıştırmalar yapabiliyorlar. Tabiki de bu çok sevmelerinden ileri geliyor. Ancak yarışmacıların dışarıdaki hayatlarını da hiçe saymamaları gerekir.

Adada yakıştırılan Hilmicem ve Begüm 21 Mayıs günü Sahra’nın elendiği konseyde böyle bir durum olmadığının sinyalini verdiler. Elenme adayı ismi söylerken Hilmicem ”Begüm kardeşimin adını vermiyecem” diyerek adete bu yakıştırmalara tokat gibi bir cevap verdi.

Dileriz ki bunda sonra izleyiciler ve yorum yapan kişiler yarışmacıların özel hayatlarına saygı duyar. Kişilerin ağzından duymadan böyle yakıştırmalar yapmaz. Hem yarışmacıları hem de aileleri zor durumda bırakmazlar.

Yorum Yapın

comments

İLK YORUM YAPAN SEN OL

YORUMUNU YAP