Göbek Eriten Egzersizler

9-10-Türk kadınlarının en büyük problemi göbek çevresindeki fazlalıklar diyebiliriz. Göbek yağlarından kurtulmak için, bol bol bitki çayları, ılık sular içebilirsiniz ancak ne yaparsanız yapın egzersiz yapmadan tamamen göbekten kurtulamazsınız.

Spor salonlarına gidip saatlerce kendinizi öldürmenize ve tonlarca para harcamanıza gerek yok. Evde kendiniz basit hareketler ve egzersizler sayesinde göbeğinizi eritebilirsiniz.

En temel harekettir ki herkes bilir mekik; göbeğin baş düşmani olan bu hareketi ayaklarınızı koltuklarınızın altına kıstırarak tamamen uzatmadan dizleriniz kırık şekilde yarım mekik deniyor buna çekebilirsiniz.

İlk günden kendinizi fazla yormamalısınız. İlk gün şansınızı deneyin yorulduğunuz anca bırakın. Örneğin birinci gün 9-10 mekik çektiniz bıraktınız, ikinci gün yine 10 çektiniz zaten vücudunuz alışacağı için günler geçtikçe bu sayı katlayarak artacak ve göbeğinizdeki yağlı doku yerinizi kaslı dokuya bırakacaktır. Sürekli bu şekilde yapar alışkanlık haline getirirseniz göğüslerinizdeki sarkmaların yok olduğunu daha dik ve sert göğüslere sahip olduğunuzu göreceksiniz.

 

Yorum Yapın

comments