Erkekler Kadınlardan Ne İster?

Erkeklerin en başta önemsedikleri olay karşı cinsin aile kavramına önem vermesidir. Erkekler sevdiği kadının çocuklarıyla ilgili ve alakadar olmasını ister. Yatak odasında ise romantik olmasını, dişiliğini ön plana çıkarmasını ister. Erkekler de yalan söyler ancak sevdiği kadının dürüst davranmaması ve yalan söylemesi onları çok etkiler. Erkekler kendilerini güldüren kadınlardan hoşlanır.

Erkekler kadınlarda nerede nasıl davranıcağını, nasıl giyineceğini bilmesini ister. Erkekler çok abartılı makyaj yapan kadınlardan hoşlanmaz ancak sade tonlarda yok denecek kadar az makyaj yapmaları ve kişisel bakımlarında özenli davranmaları erkeklerin kadınlarda aradığı özelliklerdendir. Anlayışlı olmak en ufak bir sorunu büyütmememek, alttan almak erkeklerin kadınlardan istedikleri olarak sıralanabilir.
Erkekler her söylenilenin altında başka bir şey arayan, her şeye ağlayan kadın tiplerinden hoşlanmazlar. Erkekler onun için bir şeyler almanızı, onun için alışveriş yapmanızdan oldukça çok hoşlanır. Erkekler kadınların saçlarını doğal haline bırakmasını ya da at kuyruğu yapmasına bayılır. Olur olmadık zamanlarda onu şaşırtmanıza mesela onun içişn yemek yapmanız onu çok mutlu edecektir. Erkekler mütevazi kadınlardan oldukça hoşlanır. Maddiyata paraya önem vermeyen kadınlar, küçük şeylerden mutlu olabilen kadınlar erkeklerin her zaman ilgisini çeker. Erkekler kendilerine şefkatli yaklaşan, çevresine karşı da merhametli olan, yardımsever kadınlardan oldukça hoşlanır.

Erkekler sigara kullanan kadınlardan pek hoşlanmazlar.

Yorum Yapın

comments

1 YORUM

YORUMUNU YAP