En İyi Yüz Kremleri

Cilt sağlığınız ve yaşlanmayı geciktirmek için en önemli konulardan biri doğru ve etkili nemlendirici yüz kremini bulmaktır. Piyasada bulunan onlarca hatta yüzlerce krem arasından hangisinin daha iyi olduğunu merak ediyor musunuz?

Ebru Şallı maskesi

En İyi Yüz Kremi Önerileri

Immortelle Divine Cream Light Texture SPF 20 L’occitane ürünleri arasında oldukça popülerdir. L’occitane markasının en önemli özelliği içeriğinin organik bitkilerden elde edilmesidir. Bu krem ölmez otu içeren ve cildin canlanmasına, yaşlılık izlerinizi gidermeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda SPF 20 içerdiğinden günlük olarak kullanılabilecek güzel bir kremdir.

Gençlik İksiri 7.9 Kuru Ciltler için Gündüz Kremi, Yves Rocher markasının gençlik iksiri olarak adlandırılan gündüz kremidir. 7 değerli bitkiden oluşan bu krem 9 farklı yaşlanma karşıtı patentli formül içermektedir. Oldukça etkili aynı zamanda da hafif yapılı krem arayanlara tavsiye edilir.

Kiehl’s markası da yine doğal içeriklere sahip kremleri ile oldukça popülerdir. Kiehl’s Rosa Arctica nemlendirici 31 aya kadar susuz yaşayabilen diriliş çiçeğinin özlerini içermektedir. Hafif yapısı ile yoğun bir nemlendirme sunan krem oldukça sevilmektedir.

Peki sizin tercihiniz hangisi? Yorum yaparak, diğer bayanlara yol gösterin.

Yorum Yapın

comments