Ebru Şallı Güzellik Sırları

Pilates kraliçesi Ebru Şallı, yaşına (1977 doğumlu) ve sahip olduğu çocuklara (Pers Tan ve Beren Tan) rağmen yıllara acımasızca meydan okuyor. Hem fiziği hem de güzelliği dillere destan olunca güzellik sırları da oldukça merak ediliyor.

Ebru Şallı Güzellik Sırlarından Bir Kaçı

Bayanlar tarafından ilgiyle takip edilen ve güzellik sırları merak edilen Ebru Şallı’nın güzellik sırlarını sizler için derledik.

Cildinizi organik içeriğe sahip maskeler ile hafta da bir defa temizleyin. Temiz bir cilt güzelliğin ilk adımıdır.

Yine organik avokado yağını göz altlarınıza ve ellerinize kullanabilirsiniz. Göz altlarınız için yüzük parmağınızla, küçük tampon hareketlerle az miktar yağı yedirin. Elleriniz içinse yatmadan önce avokado yağını ellerinize sürüp eldiven geçirerek bir gece bekletebilirsiniz. Bu ellerinize gençlik aşılayacaktır.

Atıştırmalık olarak seçeceğiniz Goji Berry cildinizin yapısını yenileyerek canlandırır. Hücre yenileyici ve antiaging özelliği ile güzelliğinizi destekleyecektir.

Gençlik ışıltınızı korumak için ayda bir kere vitamin maskesi yaptırın. Ancak bu maskeyi klinikte yaptırmanızda fayda var. Nitekim vitaminlerin cildin en alt katmanlarına inebilmesi için bazı teknik aletler aracılığı ile bu işlemin tamamlanması gerekiyor.

Bir diğer güzellik sırrının ise yaptığı düzenli spor olduğunu söylemeye gerek var mı? Spor her daim cildi sağlıklı ve ışıltılı tutar.

Ebru Şallı’nın Çok Merak Edilen Kahvaltısı

Ebru Şallı’nın “Ebruli Kahvaltı” adını verdiği kahvaltısı ise çok merak edilen konulardan biriydi. Şallı, instagram hesabından paylaştığı kahvaltı tarifini şöyle verdi;

Ebru Şallı kahvaltı)

“uzun süredir merak ettiginiz kahvaltımı bu sabah fotografını cektım ???☕️Ebruli kahvaltı cok uzun süre tok tutuyor , ayrıca enerjı verıyor ve bagısıklık sıstemını desteklıyor ❤️Ben genelde böyle kahvaltı yaparım
Ebruli saglıklı kahvaltı ???☕️?❤️
4 yada 5 yumurta ???( yumrtanızı haslanmıs , beyaz omlet tarzında cesıtlendırebılırsınız)
3 , 4 zeytın
Yarım bardak greyfurt suyu yada 1 adet kendisi ??
1 dılım ekmek (cavdar , tam bugday , kepek)
Biraz peynir ??
Bol yesıllık , maydonoz , tere, roka ne istersenız yazın tabı bol fomates, salatalık yesıl bıberle muhtesem oluyor”

Yorum Yapın

comments