Burcunuza göre saç renginiz ne olmalı

Burcunuza göre saç renginiz karakterinize en uygun olan ton olmalı. İşte hangi burcun saç rengi ne olmalı;

Koç Burcu Koç burcu kadını; hareketli, girişimci ve konuşkandır. Alımlı, narin ve zarif bir vücut yapısına sahiptir. Toplum içerisinde cazibesi ve farklılığıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. İlgi çekici koç burcu kadının saçları için kızılın tüm tonları uygundur.

Boğa Burcu Boğa burcu kadını; duygusal açıdan hassas ve kırılgan bir yapıdadır. Bir insana değer verdiğinde onu mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Dışarıdan soğuk görünmesine rağmen yufka yürekli ve yumuşak kalplidir. Narin boğa burcu kadının saçları için sarı ve kızıl tonları uygundur.

İkizler Burcu İkizler burcu kadını; neşeli, hareketli ve enerjikbir kişilik olup , Pratik, akıllı ve ilgi çekicidir. Düşünceleri sürekli değişir bu nedenle ikizler burcu kadınını anlamak biraz zordur. Karakterini saç rengine yansıtmış ikizler burcu kadınları için röfleli ve gölgeli saçlar uygundur.

Yengeç Burcu Yengeç burcu kadını; evine bağlı, sıcakkanlı, dürüst ve iyi niyetlidir. Romantizmi, ailesini ve evini sever. Alışkanlıklarından vazgeçmesi zordur. Duygusal yengeç burcu kadının saçları için bal köpüğü ve açık kumral renkler uygundur.

Aslan Burcu Aslan burcu kadını; kendine güvenir, cesur, enerjik ve neşelidir. Sempatik, hoş konuşmaları ve farklı görünüşüyle ilgi çekicidir. Dostluklarına önem verir, sevgi dolu aslan burcu kadının saçları için fındık kabuğudur.

Başak Burcu Başak burcu kadını; sorumluluk sahibi, nazik, hassas ve detaycıdır. Temizlik ve başkalarının görmezden geleceği ayrıntılara önem verir. Dış görünümüne önem verir başak burcu kadınlarının saçları için açık sarı ve kahverengi tonları uygundur.

Terazi Burcu Terazi burcu kadını; cazibeli, yaşam dolu ve uyumlu yapısıyla dikkat çeker. Etrafındaki insanlarla fikir alışverişlerinde bulunmaktan mutluluk duyar. Güzelliğine önem veren terazi burcu kadını için kumral tonları uygundur.

Akrep Burcu Akrep burcu kadını; bakışlarıyla dikkat çeken, azimli, planlı ve sezgileri kuvvetli biri olup bulunduğu ortamda mutlaka fark edilir. İlgi çekici akrep burcu kadını için siyah ya da sarı gibi uç renkler uygundur.

Yay Burcu Yay burcu kadını; alımlı, akıllı, kültürlü ve espiritüeldir. Hassas ve kırılgan ayrıca sıkılgan ve çabuk bıkan bir yapısı vardır. Ne kadar kızmış olsa da kolayca affedebilir. Zarif yay burcu kadınlarının saçları için kumral tonlar uygundur.

Oğlak Burcu Oğlak burcu kadını; neşeli, çalışkan, hırslı yapısıyla dikkat çeker. Bilgi ve kültür zenginliğine önem verir. Konuşmayı sever. Yeniliklere açık olan oğlak burcu kadınlarının saçları için toprak renkleri uygundur.

Kova Burcu Kova burcu kadını; özgürlüğüne düşkün, becerikli ve kararlıdır. Neşeli ve keyifli bir karakterdir. Dostluğa büyük önem verir. Hayatı seven kova burcu kadınları için net kızıl tonları uygundur.

Balık Burcu Balık burcu kadını; hırslı, çekici, sempatik ve iyi huyludur. Duygusal ve romantik tir. Evinde olmayı sever. Giriştiği her işte başarılı olur. Duygusal balık burcu kadınları toprak tonları uygundur.

Yorum Yapın

comments

1 YORUM

YORUMUNU YAP