Adriana Lima’nın Güzellik Sırrı

Top model Adriana Lima, İstanbul ‘un adeta ikinci evi haline geldiğini söyledi. İstanbul’da bir ev almayı düşünüp düşünmediği sorusuna Lima, “Aslında Boğaz manzaralı bir evim olsun isterim. İstanbul’a ilk geldiğim günden beri boğaz beni çok etkiledi. Gerçekten büyüleyici bir şehir burası” dedi.

Habertürk ‘e konuşan Lima, ‘güzellik sırları’ ile ilgili de ilginç açıklamalar yaptı. Lima bir model olarak cildinin güzelliğini korumak için neler yaptığını şöyle anlattı:

“Aslında çok fazla seyahat ettiğim için, bazı şeyleri bir rutine sokmam hiç kolay olmuyor ama buna rağmen sık sık spor yapmaya çalışıyorum.Gece uykusu benim için çok önemli ve çok faydalı. Dolayısıyla uykumu iyi almaya gayret ediyorum. Bol bol su içmeyi de ihmal etmiyorum. Beslenmeme de dikkat ediyorum, yağlı besinlerden uzak duruyorum.

‘GÜL SUYUNU SEVİYORUM’

Ter atmak çok önemli. Spor yapıp, vücut terledikçe, vücut yenileniyor ve zinde kalıyor. Üzerine de bol su içince olay dengeleniyor. Bir de ben doğal yağlardan faydalanıyorum. Doğal ürünleri kullanmaya çalışıyorum. Özellikle gül suyunu çok seviyorum, asla vazgeçmem. Argan yağı ve shea butter gibi yağlar da kullanıyorum. Satın alırken içeriklerini mutlaka okurum. Buna herkes dikkat etmeli.”

Yorum Yapın

comments