2015 Yazlık Ayakkabı Modelleri

2015 yazında ne tür ayakkabılar moda olacak diye merak eden bayanlar için işte tüyolar. Bacak boyunu ne kadar kestiği düşünülse bile bu yazın genel kuralı bilekten bağlı ayakkabılar moda. Baberlerin, sandaletlerin ve oxford tipi ayakkabıların bile bilekten bağlı olanı makbul.

961c7527b6ed791457d8560d437eb8c7

 

dffddgd

 

Burnu açık ayakkabılar daha ön planda tutulurken yanda pencereleri olan dekolteli ayakkabılarda yeni modeller arasında mevcut. Özellikle etek giyen bayanlara hitap eden bilekten bağlı yazlık ayakkabılar bu yaza damgasını vuracak.

dggrtrt

 

2015 yazının yazlık modellerinde en belirgin renk tonları klasik renklerin aksine dore, altın renkli ve simli tonları ön planda. Bronz ten rengi ile dore parlaklığının uyumu muhteşem olacak.

Fendi-shoes-sandals-bicolor-fendi-Spring-summer-2015

grande_Scarpe-primavera-estate-2015

 

Geçmiş senelerden kalan çapraz bantlı klasik renklerde ince topuklu yazlık ayakkabılarda koleksiyonların arasında mevcut. Ancak bilekten bağlamalı olmak şartı ile.

Summer-Shoes-Trends-2015

 

Topuksuz yazlık ayakkabı tercih eden bayanlar için ön plana çıkan modellerde daha gladyatör tarzı model ayakkabılar kullanılıyor ancak bilek bağlantısı oldukça kalın tutularak.

rtbry

 

Klasik iş ayakkabısını tasarım yaparak bilek bağı kullanarak yazlık günlük ayakkabı kıvamında göreceğiz.

Yorum Yapın

comments